Eurocamp 2020

2. – 7. 8. 2020


Eurocamp se koná jednou za čtyři roky a je to největší setkání Royal Rangers v Evropě. Několik tisíc „royalistů“ táboří ve svých národních vesnicích. Kromě úžasných zážitků tady účastníci také získají nové zkušenosti, kontakty, přátelství…

Obrovský tábor je zpravidla rozdělen do menších vesnic, které organizují během něj společná setkání. V průběhu dne probíhá program na tzv. Marketplatz, kde je možné shlédnout různé přehlídky, vystoupení delegací, koncerty či se zapojit do hudebních a tanečních soutěží. Několik desítek tvůrčích dílen – workshopů nabízí účastníkům možnost se zapojit do různorodých aktivit. Jednotlivé národy se mohu také přihlásit do vybraných turnajů.


Přihlášky zde:

Naše klubovna se nachází v bývalé škole v Ostravě - Zábřehu v prostorách Křesťanského společenství Ostrava. Vchod je ze zadní strany budovy.

Dostanete se k nám autobusy číslo 36 a 48 na zastávku Pískové Doly nebo tramvají buď na zastávku Karpatská (tram 2, 7, 13) nebo Hulvácká (tram 7, 11, 17, 18).

Schůzky

V Zálomu 2948/1, Ostrava

S dětmi z kategorií Ranger Kids, Discovery Rangers, Adventure Rangers ve věku od 6 do 14 let se scházíme:

vždy ve středu

od 16 do 18 h

Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Kontaktujte nás