25.3.2021

Online víkendovka 2

Vítejte na stránce ke druhé online víkendovce

V případě potíží volejte, piště či jinak kontaktujte tyto vedoucí: Petr Bužga (739 736 655) nebo Matěj Vrubel (731 278 243). Možno i přes FB messenger rr, případně email petr.buzga@royalrangers.cz

 

A co teda budeme dělat? Rozhodně nechceme, ať se jen čučíme do monitoru. Naopak chceme vás i děti povzbudit, ať vyrazíte ven, sbalíte si batoh, postavíte doma stan či přespíte ve spacáku na balkóně. Je na vás, jakých všech aktivit se zúčastníte, ale budeme rádi, když úplně všech.  

 

Společné aktivity budou probíhat na ZOOMU. (pozor jiný odkaz než na schůzky!)

Všechny své aktivity si zapisujte do CHECKLISTu. Kdo má více splněno vyhrává!

Své zajímavé fotky o které se chcete s ostatními podělit můžete nahrát do alba (výsledky z outdoorové hry sem NEPATŘÍ)

 

Odkaz na tuto stránku prosím nepředávejte nikomu dalšímu, kdo není přihlášeným účastníkem nebo rodičem účastníka; stejně tak odkazy a galerie na této stránce uvedené.

 

PROGRAM


Pátek

Začátek

Víkendovka začíná v pátek v 17:00. Sejdeme se na Zoomu.

Večeře

Budeme pokračovat večeří. Tu si společně uvaříme a sníme v 17:30 na Zoomu 

Kufr

Můžete se těšit na skvělou zábavu s vašimi oblíbenými vedoucími. V 18:30 na Zoomu.

Čištění zubů

Hromadné čištění zubů v 19:00.

Pohádka na dobrou noc a večerka

Večer před spaním se opět můžete těšit na pohádku na dobrou noc. V 19:15 na  Zoomu.


Sobota

Ranní teepee

Ráno se sejdeme v 7:30 v modlitebním teepee na  Zoomu.

Rozcvička

Bez rozcvičky to nejde, proto se sejdeme v 8:00 na  Zoomu abychom se protáhli.

Biblické zamyšlení

Ranní biblické zamyšlení na  Zoomu v 8:15

Snídaně

Konečně snídaně. Tu si společně nachystáme v 8:30.

Velká outdoorová hra

Velkou outdoorovou hru od 9:00 do 17:00 v okolí vašeho bydliště.

Večeře

Mezi 17:00 – 18:00 si nachystáme večeři a společně si ji sníme na  Zoomu. Bude prostor si popovídat a podívat se na fotky z minulých let.

Vyhlášení a zakončení

V 18:00 se připojte na  Zoom, kde proběhne vyhlášení velké outdoorové hry. Poté si zazpíváme táborové písně a proběhne zakončení online víkendovky.


Pravidla společného setkávání

  1. Začněte se připojovat včas – ideálně tak 5 minut před začátkem programu, ať nejste zbytečně ve stresu, kdyby technika zazlobila.
  2. Pokud není v programu uvedeno jinak, před připojením si zapněte kameru – přespávačku děláme kvůli tomu, abychom byli alespoň na dálku chvíli spolu.
  3. Mikrofon naopak vypněte a během společných setkání mějte celou dobu vypnutý. Jedině pokud vás moderátor setkání konkrétně osloví, abyste něco řekli, tak si na chvíli mikrofon zapnete a poté zase vypnete. Jinak bychom se zbláznili a neslyšeli jsme nikdo nic…
  4. Odkaz na tuto stránku prosím nepředávejte nikomu dalšímu, kdo není přihlášeným účastníkem nebo rodičem účastníka; stejně tak odkazy a galerie na této stránce uvedené.

Pravidla nahrávání fotek

  1. Do galerií prosím nahrávejte pouze vlastní fotky, za které se nemusíte stydět.
  2. Obvykle stačí pouze jedna nebo dvě fotky. Je nás dost tak ať se můžete pokochat všemi ostatními.
  3. Nesdílejte cizí fotky, které do galerie nahrál někdo jiný, pokud se předem nedomluvíte s tím, kdo fotku vyfotil nebo kdo je na ní zachycený.
  4. Pokud se vám nějaká fotka líbí, můžete jí v galerii dát lajk nebo k ní napsat povzbudivý komentář. Jestliže se vám nějaká fotka nelíbí, nechte si to prosím pro sebe. Na hatery a negativní komentáře tady nikdo není zvědavý.

Pravidla velké outdoorové hry

Tentokrát bude úkolem vyluštiti co nejvíce šifer, splnit úkoly a projít až do cíle. Body ovšem stejně jako minule můžete projít v jakémkoliv pořadí.

Své vyluštěné hesla a fotky z plnění budete tentokrát přidávat na platformu padlet. Jak se tam dostat? Každý tým/hráč kontaktuje Petra Bužgu buď přes email (petr.buzga@royalrangers.cz) nebo přes FB messenger (případně telefonicky). Uveďte zde váš název a členy. Zpět dostanete jedinečný odkaz, kam pak vyplníte své výsledky. Do checklistu, vám to pak zaškrtáme my.

Vzorový padlet zde

Zadání šifer zde