Slibový oheň

27.-28. října 2021

Zveme vás a vaše děti na Royalovský večer, který se uskuteční před státním svátkem 28 října. Ve středu 27. 10. bude nejen pravidelná schůzka, ale budeme pokračovat dalším programem. Dovolujeme si pozvat nejen royalisty, ale i rodiče na slavnostní večeři a hlavně Slibový oheň na Zálomu. Součástí večera bude premiéra sestřihu videa z tábora, společná večeře, a pro děti pak přespávačka na čtvrtek kdy vyrazíme na výpravu do hor. Slibový oheň bude tentokráte speciálně pro děti z Rangers Kids. Můžete spolu s dětmi zažít atmosféru zvláštního času který obyčejně děláme na táborech, ale s ohledem na to, že máme nové děti a velkou skupinu právě kids, budeme tuto slavnost dělat na Zálomu.

 

Začátek: 18:00
Cena za večeři: 30 Kč
Pro koho: členové oddílu a jejich rodiče a přátelé
Konec v cca 19:30

 

Informace pro děti, které zůstanou na Zálomu a pojedou na výpravu:

  • Výlet je vhodný spíše pro starší a zdatnější royalisty
  • Cena 100 Kč (doprava, snídaně, obědový balíček na cestu)
  • Svačina na výlet (tatranka pod.)
  • Spacák na Zálom a věci na spaní, batoh na výlet, pohorky, pláštěnka, láhev na pití, oblečení na výlet, hyg. potřeby,
  • Návrat cca 18:00 – pošleme sms
 

Přihlášení:

Naše klubovna se nachází v bývalé škole v Ostravě - Zábřehu v prostorách Křesťanského společenství Ostrava. Vchod je ze zadní strany budovy.

Dostanete se k nám autobusy číslo 36 a 48 na zastávku Pískové Doly nebo tramvají buď na zastávku Karpatská (tram 2, 7, 13) nebo Hulvácká (tram 7, 11, 17, 18).

Schůzky

V Zálomu 2948/1, Ostrava

S dětmi z kategorií Ranger Kids, Discovery Rangers, Adventure Rangers ve věku od 6 do 14 let se scházíme:

vždy ve středu

od 16 do 18 h

Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Kontaktujte nás